10 najlepších bluetooth slúchadiel! Test bezdrôtových slúchadiel

najlepšie bluetooth reproduktory

Túžite po hudbe bez otravných káblov, ktorá bude s vami všade, kam sa pohnete? S hudbou v ušiach sa Vám bude kráčať, pracovať a oddychovať ľahšie! Čo ponúka dnešný trh s bezdrôtovými slúchadlami? Výber je pestrý, až taký, že môže byť problém si dobre a správne vybrať. Pre všetkých nadšencov bezdrôtových slúchadiel do uší sme pripravili nasledovný súhrnný zoznam …

 

Toto je zoznam 10 najlepších bluetooth slúchadiel:

BOSE QUIET COMFORT 35 bezdrôtové slúchadlá – jedny z najkvalitnejších s najlepšou elimináciou okolitého hluku


Najlepšie bezdrôtové slúchadlá BOSE QuietComfort 35Bezdrôtové slúchadlá BOSE QUIET COMFORT 35 patria k najlepšie hodnoteným slúchadlám bluetooth na našom trhu. Žiadna náhoda to však nebude. Jedná sa o kvalitného dlhoročného výrobcu Bose, ktorý má čo povedať v prípade kvalitnej hudby a kvalitných produktov na spracovanie hudby.

Dlhá výdrž vďaka kvalitnej batérii

Je to už raz tak, tieto kvalitné slúchadlá do uší sú bez kábla a preto disponujú batériou, aby mohli reprodukovať zvuk do uší. Ak hovoríme o bluetooth slúchadlách, je potrebné si všímať ich výdrž na jedno nabitie. Slúchadlá Bose Quiet Comfort 35 majú slušnú výdrž na batériu -až 20 hodín počúvania hudby (pesničiek, videtí) bez nutnosti nabíjania.

 

Zobraziť v obchode

 

3 spôsoby pripojenia – Bluetooth, 3,5 mm Jack kábel, NFC technológia

Ak však slúchadlá pripojíte pomocou 3,5 mm Jack kábla, budete môcť počúvať hudbu o ďalších 20 hodín dlhšie. Okrem pripojenia klasickým káblom a pripojenia Bluetooth, je možné tieto slúchadlá bezdrôtové pripojiť aj pomocou kvalitnej NFC technológie (technológia na rýchlejšie spárovanie s ďalšími mobilnými zariadeniami okrem Bluetooth aj  pomocou Wifi).

Kvalitná redukcia šumu technológiou Acoustic Noise Cancelling

Výrobca Bose nenecháva nikdy nič na náhodu. Platí to rovnako aj v prípade slúchadiel bluetooth Bose Quiet Comfort 35. Prelomová špičková technológia na redukciu okolitého šumu neželaného zvuku označovaná ako Acoustic Noise Cancelling veľmi účinne (elektronickým spôsobom) znižuje okolitý šum, aby sa nedostal do uší a nerušil tak kvalitu zvuku.

Táto technológia je neustále aktívna pri používaní slúchadiel a aktívne zachytáva všetky rušné elementy z okolia. Takto sa dostáva do uší len a len kvalitný zvuk a nič iné. Vďaka tejto modernej technológii sa nemusíte obávať počúvať hudbu aj vo veľmi rušnom prostredí. Samozrejmosťou slúchadiel je kvalitný ekvalizér, ktorý slúži na lepšiu úpravu zvuku, predovšetkým samotných hĺbok a výšok.

Odolné telo a príjemné nosenie

“Pevné telo” slúchadiel ako skala je samozrejmosťou pre tieto prémiové bezdrôtové slúchadlá do uší. Navyše dizajn, ktorý poteší každého milovníka počúvania hudby pomocou slúchadiel. Za kvalitu hovorí jasne fakt, že všetky materiály použité pri výrobe slúchadiel sa vo veľkom používajú aj pri výrobe drahých luxusných jácht a vozidiel najvyššej kvality.

Pevnosť slúchadiel dotvára ešte prevedenie z nylonu a sklených vlákien, čiže materiálov, ktoré sú silnejšie ako bežný plast, ktorý sa často používa pri výrobe slúchadiel do uší. Okrem toho všetky ostatné časti slúchadiel, ktoré podliehajú najväčšiemu namáhaniu, sú skonštruované z ocele.

V prípade komfortu pri nosení sa nemusíte báť, že aj pri väčšom prevedení nebudete mať pocit, že vás niečo ťaží na hlave či ušiach. Príjemné a kvalitné materiály oceníte najmä pri dlhšom počúvaní hudby a používaní slúchadiel (jedná sa predovšetkým o umelú kožu, silikón Alcantaru – je to moderný produkt so složením 68 percent polyesteru a 32 percent polyuretánu a pri finálnom spracovaní vzniká vysoko kvalitný produkt).

Duálny mikrofón pre “vysoko čisté” hovory

Čo by ste povedali vybaviť každý telefonát vašimi slúchadlami do uší počas počúvania svojej obľúbenej pesničky? S bezdrôtovými slúchadlami Bose Quiet Comfort 35 je to možné! Navyše duálny mikrofón zabezpečí, že dosiahnete kvalitné a čisté hovory aj počas veterného počasia, kedy je vysoko pravdepodobné, že hovor môže byť rušený pri takomto štýle telefonovania.

2 prevedenia farieb

Bezdrôtové slúchadlá Bose Quiet Comfort 35 je možné zakúpiť v 2 farebných variantoch – v čiernom a striebornom prevedení.

Vaše skúsenosti so slúchadlami bluetooth BOSE QUIET COMFORT 35:

Plusy
 • Výborný čistý zvuk
 • Kvalitné potláčanie akéhokoľvek šumu z okolia
 • Dlhá výdrž na batériu
 • Príjemné pri nosení, nízka hmotnosť
Mínusy
 • Vyššia cena

 

JBL T450BT bezdrôtové slúchadlá – najlepšie hodnotené a najpredávanejšie slúchadlá na “našom” internetovom trhu


JBL E45BT vsetky farby sluchadielRokmi overená značka a kvalita, to je značka JBL. Okrem množstva produktov ponúka aj kvalitné bluetooth slúchadlá do uší. Z ich ponuky vyberáme najlepšie hodnotené a najpredávanejšie slúchadlá za uplynulý rok – bluetooth slúchadlá JBL T450BT. Dokonalá hudba bez káblov a rušivých vplyvov, kdekoľvek a kedykoľvek s vami, v pevnom tele a všetko za rozumnú cenu. Aj takto možno v krátkosti definovať bezdrôtové slúchadlá do uší od JBL.

11 hodín kvalitného hudobného zážitku

Počúvať hudbu s bluetooth slúchadlami  JBL T450BT, to je 11 hodín kvalitnej hudby bez nabitia. Málo či veľa? Pokiaľ radi chodíte s obľúbenou hudbou v ušiach všade, tak vám vystačí použitie slúchadiel na jedno nabite hoci aj na celý deň. Potom na sklonku dňa ich dáte nabiť a znova získate plný výkon na ďalší deň.

Zobraziť v obchode

Zvuk, za ktorý sa netreba hanbiť

Ak sa jedná o značku JBL, zaručený je okrem iného silný zvuk s basovými efektmi. Kvalitný JBL “Pure Bass” výkonný a hlboký zvuk vychádza aj z týchto bluetooth slúchadiel, ako zo všetkých prenosných produktov tejto značky – už viac ako 60 rokov!

Kvalita zvuku je daná dynamickým párom 32 mm meničov, ktoré sa starajú o dokonalý zvuk v každej situácii, pri každom hudobnom žánre. Frekvenčná odozva slúchadiel je na úrovni 20 Hz až 20 000 Hz (20 kHz).

Čím zaujmú?

Slúchadlá JBL T450BT nie sú na prvý pohľad ničím výnimočným. Avšak okrem toho, že sú bezdrôtové a fungujú na nabíjaciu batériu, isto zaujmú ešte aj tým, že je možné ich naplocho zložiť a poskladať. Doposiaľ nevídaný jav a praktická vymoženosť vo svete slúchadiel pre všetkých hudobných nadšencov nielen slúchadiel na bluetooth.

Navyše slúchadlá poskytujú vysoký komfort pri počúvaní obľúbených pesničiek a inej hudby, najmä vďaka tomu, že majú veľmi prijateľnú celkovú váhu a pri ich výrobe boli použité odľahčené materiály.

Nielen na počúvanie hudby

Môže sa zdať, že tieto slúchadlá využijete iba na relax pri počúvaní svojej obľúbenej hudby. Čo tak spojiť príjemné s užitočným? Už viac nebudú vaše slúchadlá do uší len klasickými slúchadlami bez ďalšieho možného využitia.

So slúchadlami bluetooth JBL T450BT zvládnete okrem všetkého aj prijať hovor počas akejkoľvek aktivity bez akéhokoľvek obmedzenia a to s tlačidlami a mikrofónom, ktorý je situovaný na slúchadle …

Slúchadlá JBL T450BT sú dostupné v 3 farebných variantoch čierne, modré a biele.

bluetooth-sluchadka-jbl-t450bt-cierne-modre-biele

Vaše skúsenosti so slúchadlami bluetooth JBL T450BT:

Plusy
 • Výborne hrajú, slušný zvuk
 • Šikovné ovládanie hlasitosti a zapnutia hovoru
 • Dlhá výdrž na jedno nabitie
 • Ľahké a ľahko prenosné
 • Super cena
Mínusy
 • Neprítomnosť externého mikrofónu

 

CREATIVE SOUND BLASTER JAM® bezdrôtové slúchadlá – ľahká váha na akúkoľvek cestu a túru


Creative SoundBlaster JAM lacne sluchadlaHľadáte bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré budú mať nízku celkovú váhu (83 gramov) a počas ich nosenia budú pohodlné, hoci aj na dlhší čas kdekoľvek pôjdete a ovládať ich zapnutie, vylepšenie zvuku či prehrávanie budete len jedným tlačidlom? Potom vsaďte na ďalšie slúchadlá bezdrôtové CREATIVE  SOUND BLASTER JAM®.

Veľa muziky v malom tele na dlhé hodiny

Slúchadlá CREATIVE SOUND BLASTER JAM® ponúkajú skutočne pôsobivý stereo zvuk     na počúvanie hudby vďaka aktívnym neodýmiovým meničom (32 mm). Aj preto slúchadlá zabezpečujú čistý a hlboký zvuk, hoci aj bez nutnosti naťahovania káblu.

Zobraziť v obchode

 

Ak by to nestačilo, je možné zapnúť funkciu Bass Boost “zosilnenie basových efektov” slúchadiel len jedným tlačidlom. Výsledný celkový dojem z počúvania hudby bude v úplne inej, “kvalitnejšej” dimenzii. Už viac nebudete chcieť počúvať hudbu bez tejto funkcie “basového” zlepšenia.

Toto všetko zažijete s bezdrôtovými slúchadlami CREATIVE SOUND BLASTER JAM® až na 12 hodín na jedno nabitie batérie. Batéria je nabíjateľná (typu Lithium Ion) o kapacite 200 mAh, čo umožňuje vyššie uvedenú výdrž počas využívania slúchadiel. Ak sa batéria úplne vybije, jednoducho ju dáte nabiť do elektriny, no veľkou výhodou je možnosť počúvania hudby so slúchadlami aj počas nabíjania batérie.

Bezproblémové spárovanie a mikrofón bez chýb

Vďaka najnovším funkciám pre spárovanie a prepojenie s ďalšími zariadeniami nebude problém slúchadlá používať či už samostatne alebo v spojení s inými bezdrôtovými zariadeniami (hovoríme o funkcii Bluetooth vo verzii 4.1 a funkcii NFC – Near Field Communication.

Okrem týchto funkcií majú slúchadlá zabudovaný v sebe kvalitný mikrofón. Ponúkajú tak skutočne “živý” hovor v akejkoľvek situácii a v akomkoľvek počasí. Slúchadlá CREATIVE SOUND BLASTER JAM® sú viac, ako len klasické slúchadlá bez kábla.

Slúchadlá bezdrôtové, no to neznamená, že nemajú konektor na klasický 3,5 mm Jack kábel. Ten je súčasťou balenia, takže žiadny problém, aj keď vaše zariadenie nepodporuje žiadnu z moderných funkcií na prepojenie.

CREATIVE  SOUND BLASTER JAM® ponúkajú čierny variant bezdrôtových slúchadiel na uši.

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami CREATIVE SOUND BLASTER JAM®:

Plusy
 • Dlhá výdrž batérie
 • Veľmi ľahké a pohodlné
 • Dobrá cena
 • Dobrý zvuk
 • Rýchle spárovanie s mobilom či iným zariadením
Mínusy
 • Krátky nabíjací kábel
 • Horší dizajn

 

SONY MDR-RF895RK bezdrôtové bluetooth slúchadlá – čistý zvuk bez kábla so všetkým, čo potrebujete


sony mdr rf895rk bezdrotove bluetooth sluchadla recenzieAko by to bolo, keby sme do tohto rebríčka najlepších bezdrôtových slúchadiel, nezaradili bluetooth slúchadlá od svetového výrobcu SONY. Vybrali sme slúchadlá bluetooth SONY MDR-RF895RK, ktoré ponúkajú množstvo výhod každému svojmu majiteľovi, predovšetkým však kvalitný zvuk bez rušivých vplyvov z okolia vďaka extrémne silnej výdrži batérie – až na 20 hodín. Zaujme tiež šikovná štýlová nabíjacia stanica  dostupná k slúchadlám, ktorá je výborným (nielen) dobíjacím miestom. Navyše mäkké ušné vankúšiky (aj s možnosťou sklonu a natočenia) potešia predovšetkým pri dlhom používaní slúchadiel.

Perfektný stereo zvuk do uší sadne každému

Že to bez káblov nebude možné, či už doma alebo na vašich cestách? Slúchadlá do uší SONY MDR-RF895RK dokazujú, že v súčasnosti kvalitný stereo zvuk je možné dosiahnuť už aj bez káblov bezdrôtovo na akomkoľvek mieste. Preto tieto slúchadlá SONY disponujú poctivými    40 mm meničmi zvuku (s neodýmiovými magnetmi), ktoré vždy vyprodukujú veľmi kvalitný zvukový zážitok.

Zobraziť v obchode

Frekvenčný rozsah slúchadiel je na úrovni úctyhodných 10 až 22 000 Hz. S technológiou redukcie šumu a rušivých elementov prichádzajúcich od iných prístrojov sa netreba báť, že by nebola zabezpečená  vysoká reprodukcia zvuku a hudby do uší pri každej príležitosti – či už pri počúvaní obľúbených pesničiek, počas pozerania TV či hrania PC hier alebo pri inej aktivite.

Neprekonateľná výdrž batérie a dosah

Bezdrôtové slúchadlá SONY MDR-RF895RK ponúkajú nezabudnuteľný hudobný zážitok     na celé hodiny. Je to dané extrémne silnou nabíjacou batériou (typ NI-NH BP-HP800-11)    (v  slúchadlách je okrem toho možné použiť bežne dostupné batérie LR03, veľkosť AAA).      Na jedno nabitie je možné slúchadlá naplno používať až 20 hodín (v prípade dobíjacej batérie).

Samotné nabitie batérie prebehne za necelých 7 hodín. Nabíjanie prebieha na šikovnej a štýlovej nabíjacej vysielacej stanici pre slúchadlá. Už nikdy viac sa vaše slúchadlá nebudú povaľovať len tak po stole. So slúchadlami SONY MDR-RF895RK budú mať vždy svoje stále miesto na stojane nielen počas nabíjania.

Výborný dosah slúchadiel je na úrovni až 100 metrov, čo dáva možnosť počúvať hudbu či pozerať videá kdekoľvek v domácom prostredí. Všetko budete dôkladne počuť a pritom nemusíte byť tesne pri zariadení, z ktorého vychádza zvuk či video.

Hmotnosť bluetooth slúchadiel SONY MDR-RF895RK je necelých 275 gramov (vrátane batérií). Je možné si ich zakúpiť v čiernom prevedení.

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami SONY MDR-RF895RK:

Plusy
 • Kvalitný zvuk
 • Výborný dosah v celom okolí aj cez prekážky
 • Jednoduchá inštalácia
 • Nabíjacia stanica
 • Pekný dizajn
 • Vysoká výdrž na jedno nabitie
 • Dajú sa použiť aj jednorazové batérie
Mínusy
 • Ľahké otvorenie krytu na batériu (aj keď to nechcete)

 

BEATS SOLO3 WIRELESS bezdrôtové bluetooth slúchadlá – slúchadlá, ktoré nesklamú v žiadnom smere


Beats Solo3 kvalitne sluchadlaPokiaľ sa obávate, že hudba z bezdrôtových slúchadiel vám nevydrží znieť v ušiach hoci aj celý deň, s bluetooth slúchadlami BEATS SOLO3 WIRELESS sa nemusíte báť ani tohto problému. Majú  (nielen) obdivuhodnú výdrž batérie na úrovni až 40 hodín na jedno dobitie. Vecí, ktoré zaujmú pri týchto slúchadlách, je však omnoho viac. Čítajte ďalej, dozviete sa viac …

S kvalitným zvukom už ani na krok

SOLO3 Wireless predstavujú novinku Beats a prinášajú ešte kvalitnejší zvuk do uší. K lepšiemu efektu pomáha aj samotný tvar zvukových “mušlí”, ktoré vždy sadnú a budú sedieť za každých okolností.

Zobraziť v obchode

Navyše nikdy nebudú prekážať (ani po dlhých hodinách počúvania) vďaka materiálom, ktoré sú príjemné na dotyk (pena a umelá koža). Materiály sú príjemné na dotyk, kvalitné a nebudú prekážať v žiadnom smere. Budete sa môcť plne sústrediť len na svoje prehrávané skladby a pesničky, a samozrejme na kvalitu zvuku.

Extrémne silná a rýchlo nabíjateľná batéria na celý deň

Mimoriadne kvalitná nabíjateľná Lithium-iontová batéria, ktorá sa nabíja pomocou šikovného micro USB kábla. Zabudnite na časté nabíjanie. Wireless slúchadlá BEATS SOLO3 nabijete raz a môžete počúvať hudbu až 40 hodín. Všetko aj vďaka tomu, že slúchadlá disponujú čipom od výrobcu Apple, ktorý garantuje kvalitu a uplatňuje najnovšie inovácie pre pohodlné používanie každý deň.

Zaujímavá je tiež funkcia rýchleho dobíjania slúchadiel s názvom “Fast Fuel”, pomocou ktorej dosiahnete počas 5 minút nabíjania veľmi rýchle dobitie batérie slúchadiel na ďalšie 3 hodiny počúvania (oceníte to najmä vtedy, ak sa batéria slúchadiel nečakanie vybije a vy potrebujete počúvať hudbu ďalej).

Ihneď k použitiu

Bluetooth slúchadlá BEATS SOLO3 WIRELESS nie sú vôbec náročné na obsluhu – jedným tlačidlom “b-logo” na boku slúchadiel ovládnete všetko. Žiadne náročné nastavovanie, práve naopak.

Po zapnutí ich stačí priložiť k vášmu mobilnému telefónu iPhone Apple alebo k inému chytrému telefónu či šikovnému bezdrôtovému zariadeniu a všetko začne automaticky po krátkej chvíli.

Bezdrôtová prelomová technológia Bluetooth Class 1 nemá chybu a funguje veľmi rýchlo a jednoducho. Vďaka nej slúchadlá využijete pri bezdrôtovej reprodukcii zvuku takmer z každého prenosného zariadenia súčasnosti a to veľmi rýchlo.

Okrem toho slúchadlá jednoducho prepojíte aj s iPadmi, iMacom či s Apple hodinkami.

Slušný “výzor”

Ak raz uvidíte slúchadlá na bluetooth BEATS SOLO3 WIRELESS, už z nich nebudete chcieť spustiť oči. Celkový dizajn je prepracovaný a má čo ponúknuť.

Zladiť sa je možné za každú cenu – až 12 farebných prevedení

Ak pri výbere svojich bezdrôtových slúchadiel máte problém vybrať si ten správny farebný odtieň, so slúchadlami BEATS SOLO3 WIRELESS tento problém nebudete mať. 12 farebných odtieňov prevedenia slúchadiel garantuje, že si tú správnu farbu vyberie naozaj každý!

Beats Solo3 Wireless sluchadla

Spomeňme napríklad odtieň lesklej respektíve matnej čiernej, béžovej, modrej, zlatej, tmavo zelenej, sivej, vínovej, ružovej, červenej, lesklej bielej, strieborno-sivej či striebornej.

Ďalšie funkcie slúchadiel do uší

Tieto slúchadlá bluetooth zapojíte aj klasicky – klasickým audio káblom 3.5mm (audio jack), pokiaľ zariadenie nedisponuje funkciou Bluetooth.

Navyše so slúchadlami okrem ovládania hudby pohodlne vybavíte aj svoje hovory z telefónu – opäť jedným tlačidlom “B-logom” nachádzajúcim sa na boku slúchadiel.

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami BEATS SOLO3 WIRELESS:

Plusy
 • Neskutočný bezdrôtový dosah
 • Veľmi dlhá výdrž batérie až 40 hodín
 • Slúchadlá a mikrofón v jednom zariadení
 • Rýchle nabíjanie
 • Rýchle spárovanie s iPhone
 • Dizajn
Mínusy
 • Vysoká cena
 • Slabé potlačenie zvuku z okolia

 

MARSHALL MAJOR II BLUETOOTH bezdrôtové bluetooth slúchadlá – špecialista pre všetkých milovníkov rockového štýlu “hudby do uší”


Marshall major ii 2 bezdrôtové slúchadláAnglická značka Marshall nielen sľubuje, ale v skutočnosti prináša špičkovú kvalitu. Výnimkou už nie sú ani bezdrôtové slúchadlá z dielne tohto výrobcu. Dôkazom toho sú kvalitné bluetooth slúchadlá MARSHALL MAJOR II BLUETOOTH, ktoré patria k vydareným a obľúbeným bezdrôtovým slúchadlám do uší.

Všetko je dané tým, že značka Marshall už niekoľko desiatok rokov distribuuje najkvalitnejšie zosilňovače ku elektrickým gitarám, takže slúchadlá bluetooth budú zaiste rovnako vydareným kúskom. Navyše s najnovšou technológiou Bluetooth aptX sa veľmi rýchlo pripojíte ku akémukoľvek svojmu zariadeniu.

Kvalitný zvukový výkon, ktorý poteší

Miluje rockový štýl hudby? V takom prípade sú slúchadlá MARSHALL MAJOR II správnou voľbou. Veľmi čisté basy, jemné stredy a čisté výšky vďaka 40 mm meničom zvuku, sú silnou stránkou týchto bluetooth slúchadiel do uší. Práve toto ocení každý milovník rockového štýlu.

Slúchadlá bez problémov využije aj bežný milovník “univerzálnej” hudby (milovník iného ako rockového žánru) – časom však môže prekážať práve tvrdšia reprodukcia zvuku, keďže slúchadlá sú určené skôr pre milovníkov rockového štýlu.

Frekvenčná odozva slúchadiel MARSHALL MAJOR II  je na úrovni 10 Hz až 20 000 Hz.

Zaujme aj výdrž a mechanická odolnosť

Slúchadlá MARSHALL MAJOR II  nepatria vôbec k bežnej klasike aj čo sa týka výdrže batérie. Zaujímavosťou je, že slúchadlá vydržia na jedno nabitie až 30 hodín. Veľmi slušná dávka výkonu aj v prípade, ak uprednostníte silnejší rockovejší štýl reprodukcie zvuku.

Silnou stránkou je aj celkové prevedenie slúchadiel a silná mechanická odolnosť, čo garantuje, že slúchadlá aj pri tvrdšej muzike len tak ľahko “nepoškodíte”.

Ďalšie prvky výbavy

Aby toho nebolo málo, bezdrôtové slúchadlá MARSHALL MAJOR II disponujú s obojstranným káblom s cievkou (je možné ho odpojiť a pripojiť k akémukoľvek zariadeniu s výstupom 3.5 mm), diaľkovým ovládaním (na ovládanie hlasitosti, úprave prehrávania pesničiek) a mikrofónom (na vybavovanie telefónnych hovorov). Ďalšie 3 účinné pozitíva, ktoré sa isto hodia k výbave slúchadiel do uší.

Okrem už spomenutého pri týchto bezdrôtových slúchadlách do uší zaujme aj to, že sa dajú jednoducho a ľahko skladovať či prenášať kdekoľvek a kamkoľvek.

Slúchadlá sú dostupné vo viacerých farebných motívoch. Najobľúbenejším variantom slúchadiel je čierne prevedenie – z vnútornej strany majú hnedé štruktúrované pozadie s bielym logom značky Marshall. Okrem čierneho prevedenia slúchadiel MARSHALL MAJOR II sú dostupné ešte ďalšie 4 farebné varianty produktu.

najlepsie-marshall-major-ii-2-sluchadla

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami MARSHALL MAJOR II BLUETOOTH:

Plusy
 • Štýlový zvuk a dizajn
 • Možnosť odpojenia kábla
 • Výdrž batérie
 • Zameranie na “rock”ový štýl
Mínusy
 • Potenie uší počas vyšších teplôt

 

 

LAMAX BEAT BLAZE B-1 bezdrôtové bluetooth slúchadlá – cenovo dostupné riešenie pre mladých s uspokojivým výkonom a slušným dosahom


test sluchadiel lamax beat blaze b 1 tyrkysovaHľadáte cenovo dostupné bezdrôtové slúchadlá do uší na každý deň? LAMAX BEAT BLAZE B-1 predstavujú bluetooth slúchadlá, ktoré sú cenovo prijateľné a pomerne výkonné pre rozličné žánre hudby, obzvlášť však tanečný štýl (práve tanečný štýl hudby pre mladých ľudí je tým, pre ktorý sú tieto slúchadlá skonštruované).

Až 8 hodín výkonu

Výrobca uvádza až 8 hodín výdrže na jedno nabitie batérie slúchadiel. Jedná sa o pomerne slušnú výdrž pri kapacite batérie na úrovni 250 mAh (všetko však bude závisieť od úrovne hlasitosti počúvania hudby a od “basového” štýlu prehrávania).

Nabíjanie batérie slúchadiel LAMAX BEAT BLAZE B-1  zvládnete pomocou šikovného micro USB kábla.

Nielen pre tanečný (basový) štýl hudby

Bezdrôtové slúchadlá do uší LAMAX BEAT BLAZE B-1 disponujú účinnou funkciou tlmenia zvuku z okolitého prostredia a rovnako sú efektívne aj v opačnom prípade – tlmia zvuk zo slúchadiel smerom do okolia.

Celkovo možno hodnotiť, že slúchadlá LAMAX BEAT ponúkajú svojmu majiteľovi silné basy respektíve celkovo silný zvuk – širšie uplatnenie nájdu predovšetkým pri počúvaní modernej tanečnej hudby.

Kvalitné tlmenie zvuku

Bezdrôtové slúchadlá do uší LAMAX BEAT BLAZE B-1 disponujú účinnou funkciou tlmenia zvuku z okolitého prostredia a rovnako sú efektívne aj v opačnom prípade – tlmia zvuk zo slúchadiel smerom von do okolia. Náušníky slúchadiel sú dostatočne veľké a imitujú pravú kožu. Dobre držia na hlave a to za každý okolností (niekedy tlačia silnejšie na pocit, čo môže niekomu prekážať).

Výborný dosah – až 10 metrov

To, čo je veľmi dôležité pri bezdrôtových slúchadlách do uší, je aj celkový dosah zariadenia. Výrobca bluetooth slúchadiel LAMAX BEAT BLAZE B-1 udáva dosah na úrovni až 10 metrov, čo považuje za veľmi slušný výkon.

Okrem iného majú tieto slúchadlá konektor na klasický 3,5 mm audio jack kábel (na oboch stranách slúchadiel).

Zaujme tiež možnosť šikovného sklopenia (zloženia) samotných slúchadiel, čo značne zjednodušuje celkový prenos slúchadiel pri cestovaní.

test sluchadiel lamax beat blaze b 1 tyrkysova

Lamax beat blaze b 1 cierne sluchadla

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom LAMAX BEAT BLAZE B-1:

Plusy
 • Cena
 • Šikovné ovládanie
 • Uspokojivý výkon
 • Možnosť zloženia
 • Dosah
Mínusy
 • Slabý mikrofón
 • Výdrž batérie

JBL E45BT bezdrôtové slúchadlá – kompaktnosť a pohodlnosť pri nosení nechýba, no zaujmú aj ďalšími výhodami …


bezdrotove sluchadla JBL E45BTJBL E45BT sú ďalšie bezdrôtové slúchadlá do uší od prvotriedneho výrobcu JBL. Zaujmú ako prvé tým (ako všetky slúchadlá v tomto zozname), že sa dajú samozrejme použiť ako klasické slúchadlá pomocou kábla, ale tiež aj ako bezdrôtové slúchadlá pomocou Bluetooth (verzia 4.1).  Sú určené pre menej náročných poslucháčov hudby – nie je však na mieste tvrdenie, že by výrobca preto niečo podcenil, práve naopak. Ak hovoríme o značke JBL, ťažko možno hovoriť o akomkoľvek nevydarenom zariadení i v prípade bluetooth slúchadiel do uší.

O čom je ten zvuk?

Slúchadlá JBL E45BT disponujú kvalitnou reprodukciou zvuku do uší s označením od výrobcu – zvuk JBL Pro Audio Sound. Kvalita zvuku je daná dvoma zvukovými meničmi s priemerom 40 mm, ktorých frekvenčný rozsah je na úrovni 20 Hz až 20 000 Hz.

Aká je výdrž?

Batéria slúchadiel JBL E45BT je nabíjacia, s výdržou až 16 hodín na jedno nabitie. Ak už treba slúchadlá nabiť, stačí zastričiť mini USB kábel, ktorý je súčasťou balenia a samotné nabitie slúchadiel prebehne pomerne rýchlo – za 2 hodiny.

Ako pripojiť?

Výhodou bezdrôtových slúchadiel JBL E45BT je, že je možné ich pripojiť pomocou Bluetooth alebo ak nie je možné využiť túto funkciu, pripojíte ich aj prostredníctvom klasického odpojiteľného audio kábla (konektor 3.5 mm jack).

Aký je dizajn?

Kvalitné spracovanie na vysokej úrovni, aj čo sa týka hlavového mostu (tkaninový hlavový pás), ktorého vrchná časť je pokrytá logo výrobcu JBL. Vnútorný rám slúchadiel je kovový a zvyšná časť je plastová. Plusom slúchadiel je ich ľahké zloženie pre prípade jednoduchého prenášania.

Ako ovládať?

Doplňme ešte prvky ovládania slúchadiel. Tie dobre zapadajú do celkového dizajnu. Na pravom náušníku slúchadiel sú všetky ovládacie prvky (zapnutie, vypnutie, ovládanie hlasitosti, výstupy pre konektor, mikrofón a tlačidlo Bluetooth). Na ľavom sa nachádza konektor pre nabíjanie a dióda signalizujúca aktuálny stav batérie. Zaujímavosťou pre mikrofón, ktorý je vstavanou súčasťou slúchadiel, je 1-tlačidlový univerzálny diaľkový ovládač.

Čo hovorí samotná váha?

Slúchadlá JBL E45BT vážia len necelých 186 gramov. Pre nás ultra ľahká váha, niekomu to môže byť veľa počas nosenia slúchadiel na hlave či ušiach. Čo poviete vy na túto váhu slúchadiel do uší?

A čo farba?

Pri slúchadlách JBL E45BT je taktiež z čoho vyberať. Je možné ich kúpiť v 4 farebných prevedeniach – čierne, červené, biele a modré.

JBL E45BT vsetky farby sluchadiel

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami JBL E45BT:

Plusy
 • Veľmi ľahké
 • Dobrá výdrž batérie
 • Pekný dizajn
Mínusy
 • Za tak vysokú cenu 100 € je možné kúpiť oveľa väčšie a lepšie slúchadlá cez hlavu
 • Horšia izolácia zvuku smerom von zo slúchadiel

 

MARSHALL MID BLUETOOTH bezdrôtové bluetooth slúchadlá – nový prémiový hráč s novým zvukom aj v slúchadlách bluetooth


Marshall mid bluetooth sluchadlaĎalšie bezdrôtové slúchadlá do uší od anglického výrobcu MARSHALL MID BLUETOOTH, ktoré dokážu uspokojiť aj náročnejšieho konzumenta hudby. Zabezpečujú všetko podstatné, čo majú mať kvalitné slúchadlá do uší, i keď sa jedná o slúchadlá bezdrôtové.

Dlhá výdrž, ktorá splní očakávanie   

Bezdrôtové slúchadlá do uší MARSHALL MID BLUETOOTH majú to, čomu sa hovorí kvalitná výdrž batérie. Batéria slúchadiel garantuje až 30 hodín počúvania hudby na jedno nabitie (v závislosti od žánru hudby a hlasitosti pri počúvaní). Slúchadlá fungujú pomocou najmodernejšieho pripojenia s vyššou kvalitou Bluetooth aptX (aj pomocou klasického kábla) a v spojení s pasívnou izoláciou hluku dokážu vytvoriť kvalitný hudobný zážitok.

Poctivý zvuk, ktorý rozžiari úsmev na duši a na tvári

MARSHALL MID BLUETOOTH sú slúchadlá s dvoma meničmi s priemerom 40 mm, ktoré zaručujú zreteľnejší zvuk a ešte spoľahlivejšie basy. Znamená to, že celkový zvuk pri všetkých zvukových žánroch bude príjemnejší na počutie, lepšie riadený, čistejší, dynamickejší a zábavnejší zároveň v porovnaní so staršími modelmi značky Marshall.

Frekvenčný rozsah zvukových meničov slúchadiel MARSHALL MID BLUETOOTH je na úrovni 10 Hz až 20 000 Hz.

Pevná konštrukcia, ktorá nesklame

MARSHALL MID BLUETOOTH bodujú aj v ďalšej kategórii, ktorou je konštrukcia a dizajn. Slúchadlá majú pevné telo, kde dominuje plast a kov. Len tak ľahko ich nepoškodíte, ak vám náhodou padnú alebo s nimi buchnete o iný predmet. Pevnosť slúchadiel oceníte pri každodennom používaní, či už doma alebo vonku.

Náušníky slúchadiel sú skonštruované z vinylu (umelej koži) a sú navzájom spojené s kovovým mostom a silným klobúkom. Výhodou je možnosť odpojenia prívodného káblu slúchadiel. Celkovo pevná konštrukcia slúchadiel veľmi dobre odoláva častému skladaniu slúchadiel počas ich prenosu napríklad v batožine a podobne.

Dizajn, ktorý sa ráta

Slúchadlá majú v rámci dizajnových prvkov jeden zaujímavý prvok – kovový viacúčelový joystick (džojstik). Nachádza sa v spodnej časti ľavého náušníku. Pomocou tohto malého zariadenia dokážete spárovať slúchadlá s iným zariadením, tiež s ním zapnete slúchadlá a rovnako ho využijete aj ako reálny joystick (najmä v prípade ovládania hlasitosti, prehľadávania konkrétnych hudobných diel, ovládať hovory, pustiť, zastaviť či zmeniť druh pesničky a podobne). Je to skutočne prelomová novinka pri slúchadlách, obzvlášť tých bezdrôtových do uší.

Okrem iného majú slúchadlá MARSHALL MID BLUETOOTH zabudovaný mikrofón  (aj v pribalenom kábli, aj v pravom náušníku). Znamená to, že si so slúchadlami veľmi ľahko vybavíte všetky prichádzajúce hovory.

Ako sa pripájajú?

Slúchadlá je možné pripojiť pomocou najmodernejšieho pripojenia s vyššou kvalitou pripojenia – technológia Bluetooth aptX. Ak nie je možné táto možnosť pripojenia, dajú sa pripojiť aj klasickým audio káblom (konektor 3,5 mm jack).

Je možné ich zakúpiť v klasickom čiernom prevedení.

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami MARSHALL MID BLUETOOTH:

Plusy
 • Kvalitný zvuk
 • Výborná výdrž batérie, až 30 hodín
 • Príjemné náušníky na nosenie
 • Joystick na ovládanie
 • Kvalitné a rýchle spárovanie
 • Dizajn
Mínusy
 • Cena
 • Krátky kábel
 • Horšia izolácia zvuku pri volaní
 • Potenie uší

 

CREATIVE OUTLIER SPORT® bezdrôtové slúchadlá – šikovné, praktické, veľmi ľahké a najlepšie predovšetkým na šport a cvičenie


Creative Outlier Sports stuplove sluchadlaŠportujete a neviete si predstaviť aktívne využívanie svojho voľného času bez hudby v ušiach?  V takom prípade siahnite po veľmi kvalitných a praktických bezdrôtových slúchadlách do uší od výrobcu Creative. Bezdrôtové slúchadlá do uší CREATIVE  OUTLIER SPORT® isto prekvapia a zároveň aj milo potešia každého športovca. Už viac nikdy športovanie bez kvalitnej a obľúbenej hudby v ušiach, ak raz skúsite tieto slúchadlá bluetooth!

Kvalitný zvuk, ktorý stojí za to …

Skupina slúchadiel bezdrôtových, presne takými sú aj CREATIVE OUTLIER SPORT®, ktoré vďaka iba 6 mm neodýmiovým meničom produkujú presne taký kvalitný zvuk, ktorý  potrebujú vaše uši pri aktívnej a športovnej činnosti. Môžete sa tešiť na nenápadné basy a veľmi slušné výšky.

A to je jedno, či budete vo vnútri vo fitnes centre, vonku na ihrisku či na túre v horách alebo vo vode v bazéne. So slúchadlami do uší CREATIVE OUTLIER SPORT® dostanete všetko, čo chcete a potrebujete za každých okolností a v každom počasí. A v najvyššom nasadení …

Za pozornosť stojí uviesť, že k dokonalému pôžitku pri počúvaní hudby slúchadlami CREATIVE OUTLIER SPORT® pomáhajú aktívne malé silikónové zátky (štuple)  s označením AuraSealTM, ktoré veľmi účinne a prakticky eliminujú všetky okolité rušivé elementy z prostredia počas počúvania hudby a vykonávania aktivity.

Že nevydržia celý tréning?

Bojíte sa, že tieto bezdrôtové slúchadlá nevydržia celý tréning v plnom nasadení? Tak potom ste asi ešte nemali tieto bezdrôtové slúchadlá CREATIVE OUTLIER SPORT®. Aby ste vedeli, s nimi môžete športovať až 11 hodín na 1 nabitie (samozrejme všetko bude závisieť            od spôsobu používania a nastavenia slúchadiel). Takto dlhý tréning nemáte isto nikdy, takže sa s nimi potešíte ešte dlho aj po svojom tréningu.

Odolnosť voči potu a vode

Ak hovoríme o športových slúchadlách, isto oceníte funkciu odolnosti voči potu a vode. Inak to ani nemôže byť, aj slúchadlá CREATIVE OUTLIER SPORT® majú certifikáciu IPX4, čo umožňuje každému športovcovi venovať sa naplno svojim aktivitám a nemusí dávať pozor, že čo sa stane, ak sa náhodou slúchadlá oblejú vodou či budú často premočené od potu.

Buďte v spojení s okolitým svetom

Nielen funkcia bluetooth je pri slúchadlách CREATIVE OUTLIER SPORT® tou, ktorá robí z týchto slúchadiel do uší nevšedným pomocníkom za spestrenie (nielen) svojho cvičenia. Slúchadlá majú zabudovaný “neviditeľný” mikrofón s unikátnou technológiou ClearSpeechTM Engine spolu so spevneným a kvalitným silikónovým káblom, takže nemusíte sa báť, že počas športovania či počúvania hudby zmeškáte nejaké dôležité volanie od niekoho, na kom vám záleží alebo s kým potrebujete hovoriť.

Praktické používanie slúchadiel na telefonovanie umocňuje aj linkové diaľkové ovládanie pre rýchly a jednoduchý prístup k ovládaniu hovorov a rovnako aj k ovládaniu prehrávania skladieb. Navyše môžu byť použité aj ako kvalitné handsfree.

Aby “sadli” do všetkých uší

Zdá sa vám, že zátky (štuple) do uší slúchadiel CREATIVE OUTLIER SPORT® sú príliš malé a nesadnú do uší? Žiadny problém, pri tomto type slúchadiel zoženiete zátky do uší v rôznych veľkostiach. To znamená, že každému veľmi dobre sadnú do uší, nemusíte sa báť!

Pri týchto športových slúchadlá zaujme aj celková váha – tá je na úrovni 200 gramov.

CREATIVE  OUTLIER SPORTS® sú v čiernom prevedení zátok do uší a s oranžovým káblom alebo naopak a rovnako aj s čiernymi zátkami do uší so zeleným káblom.

Creative Outlier Sports stuplove sluchadla

Creative Outlier Sports stuplove bezdrotove sluchadla modre

Vaše skúsenosti s bluetooth slúchadlami CREATIVE OUTLIER SPORT®:

Plusy
 • Dobrý zvuk
 • Dobre izolujú zvuk z okolia
 • Výborné na športovanie
 • Dobrá cena
 • Dobrý zvuk
 • Nízka hmotnosť
 • Vysoká výdrž batérie
 • Odolnosť voči vode a potu
Mínusy
 • Horšie výšky a basy
 • Príliš výstredné farebné odtiene prevedenia

Sme na konci nášho ďalšieho súhrnného zoznamu 10 NAJ bezdrôtových slúchadiel do uší podľa dostupných diskusií a recenzií od internetových zákazníkov. Majte na pamäti, že počúvať hudbu pomocou slúchadiel už môžete vždy a všade, kdekoľvek pôjdete. A nemusíte sa obmedzovať žiadnymi káblami. Pri plnom nabití môžete počúvať svoju hudbu v súkromí len vo svojich ušiach až niekoľko hodín, takže žiadny strach.

Zostáva si už len vybrať tie pravé, ktoré podľa parametrov potešia nielen vaše uši, ale aj dušu. Hudba je dušou tela, tak sa podľa toho zariaďte …

 

Redakcia10naj
 

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: