10 najlepších bluetooth reproduktorov! Test, recenzie a porovnanie

najlepšie bluetooth reproduktory

Prečo sa oplatí mať vždy po ruke bluetooth reproduktor pre kvalitný zvuk zo svojho mobilného telefónu, tabletu, či notebooku, na to sme sa pozreli viac  v ďalšom článku o bezdrôtových reproduktoroch. Isto si každý z nás spomenie na situáciu, keď bolo potrebné pustiť obľúbenú pesničku či rádio alebo video hlasnejšie, vo vyššej kvalite, ako len z bežného reproduktora mobilu či tabletu. Na grilovačke, záhrade, garden party, na terase, v izbe či na akomkoľvek mieste v exteriéri či interiéri je možné dnes jednoducho dosiahnuť kvalitnejší a silnejší zvuk z mobilu či tabletu – pomocou prenosných bluetooth reproduktorov. Všetko sa dá veľmi rýchlo a bez nutnosti náročného zapájania káblov. A to nie je všetko …

Ako sme už naznačili v úvode, oplatí sa dnes mať po ruke niektorý z kvalitnejších prenosných “bluetooth” reproduktorov. Iba tak bude používanie mobilného telefónu, tabletu či iného prenosného zariadenia viac zaujímavejším, efektívnejším a prínosnejším. Problém však môže byť vybrať si ten najlepší, pretože je na trhu veľa takýchto mini reproduktorov (ľudovo repráčikov), ktoré   fungujú iba na princípe bluetooth (čiže ovládaných bezdrôtovo bez použitia káblov). Tak teda, “ktorý bluetooth reproduktorje ten “najlepší“?

Vyberali sme podľa najlepších hodnotení internetových zákazníkov a toto je 10 najlepších bluetooth prenosných reproduktorov:

JBL Xtreme prenosný bluetooth reproduktor – (nielen) kvalitný výkon a presné basy až v 4 farbách


Jbl reproduktor xtreme čiernyMini bluetooth reproduktor JBL Xtreme je praktickým reproduktorom na všestranné využitie doma, na záhrade či na terese domu, na chate alebo na akomkoľvek mieste (aj pri práci vo vlaku, autobuse, na ceste do školy a podobne).

Tento prenosný reproduktor boduje predovšetkým vďaka svojej veľmi výkonnej Li-ionovej batérii, ktorá má kapacitu až 10 000 mAh, čo predstavuje veľmi veľkú kapacitu pre každodenné dlhé počúvanie hudby až niekoľko hodín – dlhá zábava a dokonalý zvuk až na viac ako 14 až 15 hodín. Batéria sa nabíja veľmi rýchlo vďaka 2 USB portom.

 

Silný zvuk vďaka dvojitým basom a štvoritým meničom zvuku

JBL Xtreme, to je perfektný výkon až 40W. Získate tak krásny stereo zvuk aj vďaka  kvalitným, špičkovým JBL basovým meničom (2X) a viacerým prevodníkom zvuku (4X). Samozrejmosťou je aj neprerušované bezdrôtové Bluetooth streamovanie – celkovo až pre tri chytré telefóny alebo tablety navzájom.

Kvalita v pevnom tele

Ak sa rozhodnete si tento mini reproduktor pribaliť do príručnej batožiny, nemusíte sa báť, že sa poškodí alebo že sa mu niečo stane, ak batožinu umiestnite do kufra autobusu, vlaku, lietadla či auta. Vďaka robustnému telu a gumovému krytu, z ktorého je reproduktor vyrobený, prežije skutočne všetko.

Okrem toho dobrou správou pre všetkých nadšencov divokej zábavy, tento reproduktor je  odolný aj voči vlhkosti. Znamená to teda, že ak by ste ho náhodou zabudli niekde vonku aj v chladnejšom počasí, nič závažného by sa nemalo reproduktoru stať. To isté platí, aj keď reproduktor oblejete nejakým drinkom počas oslavy. Je to teda skutočný malý a silný hudobný pomocník, na ktorého sa môžete spoľahnúť pri každej príležitosti a v každej situácii.

Nielen na počúvanie hudby, ale aj …

Mysleli ste si, že reproduktory k mobilu nemôžu ponúkať toho ešte oveľa viac? Skúšali ste s reproduktorom už niekedy telefonovať a vybavovať tak svoje telefonické hovory len 1 tlačidlom? Presne to sa dá s JBL XTREME prenosným reproduktorom – okrem bezdrôtového streamovania s ním zvládnete prijímať telefonické hovory (súčasne až z 3 smartfónov).

V takomto prípade máte výhodu v tom, že telefonický hovor bude lepšie počuť a navyše aj druhá strana dostane kvalitnejší výstup. Preto súčasťou reproduktoru je aj kvalitný mikrofón s reproduktorom. Už viac žiadne ozveny a šum pri telefonovaní!

Máte záujem o iný JBL bluetooth reproduktor?

Pripravili sme si pre vás článok s 10 naj reproduktorov od tejto značky.

4 farebné prevedenia reproduktora

JBL XTREME reproduktor ponúka až 4 základné farebné prevedenia reproduktoračierny, kaki (hnedozelený so žltým odtienkom), červený a modrý.

Jbl reproduktor xtreme čierny

Aktuálna cena JBL Xtreme v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Reprak jbl xtreme modrý

Reproduktor jbl xtreme červený

Reproduktor bluetooth jbl xtreme squad

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom JBL Xtreme:

Plusy
 • Vysoká výkonnosť
 • Krásny a čistý zvuk
 • Vynikajúci do exteriéru
 • Slušná kvalita hovoru
 • Výborná prenosnosť
 • Dlhá výdrž batérie
 • Dobíja zariadenia
Mínusy
 • Chýba prehrávanie cez USB
 • O niečo väčšia hmotnosť a veľkosť
 • Vyššia cena

 

Creative Muvo 2 – drsňák do každého počasia


Bluetooth reprák creative muvo 2 čiernyPrenosný reproduktor Creative Muvo 2 je gumeno-kovový drsňák ktorý definitívne dáva zbohom káblom. Počúvanie hudby nebolo nikdy voľnejšie.

 Jednoduché ovládanie zvládne každý

Nemusíte maturovať nad tým, kam aký kábel patrí. Vďaka intuitívnemu zapojeniu ho zvládne obsluhovať aj školák. Prenosný reproduktor sa dá pripojiť cez klasický AUX-in vstup, cez USB alebo bluetooth. Prenosný reproduktor disponuje technológiou Bluetooth 4.2. Prenosný reproduktor Creative Muvo 2 má na boku  5 tlačidiel, ktoré umožnia manuálne ovládanie. Veľkou výhodou je, že existuje možnosť spárovať až dva zariadenia naraz. Počúvanie hudby s jedným bluetooth reproduktorom je sila, počúvanie stereo je už majstrovský zážitok.

 „Vždy a všade“

Prenosný reprouktor má slot na SD kartu, podporuje pamäťové karty až do veľkosti 128GB, čo je už naozaj slušná porcia hudby. Zabudovaný prehrávač si poradí so známymi formátmi ako je FLAC, WAV, MP3 a WMA.

Creative Muvo 2 je dokonalý spoločník na výlety. So zabudovanou Li-on batériou s kapacitou 2200 mAh vydrží hrať až 10 hodín. Navyše tento mini reproduktor je naozaj „mini“ a nezaberie veľa miesta – s hmotnosťou 340g ani nebudete vedieť, že ho máte so sebou.

„Reprák“ nie je z cukru a pár kvapiek vody ho nerozhodí. Vďaka certifikácii IP 66  si nemusíte lámať hlavu s prachom a vodou. Mini reproduktor vám pokojne môže robiť spoločnosť pri bazéne alebo na stanovačke v nevyspytateľnom počasí.

Zažiari nielen hudbou

Vyberie si naozaj každý. Kreatívny bluetooth reproduktor Creative Muvo 2 dokáže svojou farebnosťou zažiariť na pokojnej poobednej grilovačke aj hlučnej večernej párty. Výrobca svoje bluetooth reproduktory zaodel do 4 lákavých farieb – čiernej, oceľovo modrej, rubínovo červenej a kovovo sivej.

bluetooth reproduktor creative muvo 2 modrý

Bluetooth reprák creative muvo 2 čierny

Aktuálna cena Creative Muvo 2 v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Bluetooth reproduktor creative muvo 2

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom Creative Muvo 2:

Plusy
 • Ľahký, nezaberá miesto
 • Slušná výdrž batérie
 • Vďaka certifikácii IP 66 a odolnému povrchu je reproduktor ideálnym spoločníkom na cesty
Mínusy
 • Plný potenciál výkonu človek dosiahne s dvomi reproduktormi, výrobca mohol dať na druhý kus aspoň zľavu

 

HARMAN/KARDON GO + PLAY prenosný reproduktor – kvalitný zvuk a silný výkon v luxusnom prevedení


Elegantný prenosný reproduktor Harman Kardon GO+PLAY čiernyPokiaľ nechcete pri prenosnom reproduktore nič podceniť, hľadáte skutočnú kvalitu akú má mať prenosný bluetooth reproduktor, HARMAN/KARDON GO + PLAY je tou správnou voľbou. Boduje vo všetkých smeroch a ponúka to, čo má mať každý kvalitný bluetooth prenosný reproduktor. Získate s ním perfektný a bezchybný bezdrôtový stereo zvuk, široké prvky výbavy a vysokú kvalitu zvuku. Toto ale nie je ani zďaleka všetko …

V prípade výkonu mini reproduktor HARMAN/KARDON GO+PLAY zaiste nesklame a má čo ponúknuť. Skúsenosti výrobcu HARMAN/KARDON sú veľké, predsa dodáva kvalitné reproduktory do viacerých luxusných áut (ako BMW, Audi). Tento fakt hovorí za všetko. Celkový výkon tohto prenosného reproduktora je na úrovni menovitého výkonu v rozsahu 4X25 W (v prípade, ak je reproduktor zapojený k 230 V) – o kvalitný zvuk reproduktora sa starajú meniče woofery (2X 90 mm) a tweetery (2X 20 mm).

Čo sa týka výdrže reproduktora, výdrž dobíjateľnej Li-ion batérie výrobca uvádza na úrovni 8 hodín na jedno nabitie reproduktora (všetko bude závisieť od úrovne hlasitosti a typu hudby).

Samotné nabitie batérie reproduktora prebehne v priebehu 3 hodín. Výhodou tohto mini reproduktora je, že v prípade, že prebieha jeho nabíjanie z elektrickej siete, je možné súčasne dobíjať svoje prenosné zariadenia ako sú mobily, tablety, notebooky  a to prostredníctvom šikovného USB portu, ktorý sa nachádza v tomto reproduktore.

Krásny dizajn a kvalitná moderná úprava

HARMAN/KARDON GO+PLAY však nesklame ani čo sa týka samotného prevedenia reproduktora. Môžete sa spoľahnúť na znamenité materiály povrchovej úpravy reproduktora. Poteší a prakticky poslúži aj široká rukoväť z nehrdzavejúcej ocele – vďaka nej sa reproduktor veľmi ľahko prenáša z miesta na miesto.

Celkový dizajn zaručene nesklame a to bez ohľadu na to, či reproduktor používate doma alebo vonku či na ktoromkoľvek mieste.

Dokonale prehrá každý štýl hudby

Ktorý hudobný štýl radi počúvate? House, trance, hip-hop či populárnu hudbu? Toto a ešte oveľa viac nebude problém pre tento reproduktor. HARMAN/KARDON GO+PLAY bez akýchkoľvek problémov prehrá každý hudobný štýl a čo je dôležité – všetko v špičkovej kvalite, ktorá nesklame aj najnáročnejších konzumentov hudby.

To, čo sa oplatí ešte vedieť je, že reproduktor disponuje duálnym mikrofónnym konferenčným systémom – to znamená, že tento repráčik účinne eliminuje akékoľvek ozveny v hovoroch. Získate pomocou neho skutočne čistý a kvalitný hovor bez akýchkoľvek rušivých elementov, ktoré by mohli prijímané či odosielané správy nevhodne skresliť.

2 farebné prevedenia reproduktora

HARMAN/KARDON GO+PLAY reproduktor ponúka 2 základné farebné prevedenia reproduktoračierny a strieborný.

prenosný reproduktor Harman Kardon GO+PLAY biely

Aktuálna cena Harman Kardon Go+Play Wireless v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Elegantný prenosný reproduktor Harman Kardon GO+PLAY čierny

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom HARMAN/KARDON GO+PLAY:

Plusy
 • Kvalitný zvuk a prevedenie
 • Dobrý výkon, silné basy
 • Nič mu nechýba, všetko má, čo má mať
 • Vysoká hlasitosť bez straty basov
 • Nabíja sa nie tak často
Mínusy
 • Pri hlasnom počúvaní krátka výdrž batérie
 • Vyššia cena

 

Marshall Acton – pracant, ktorého je počuť


Test prenosných reproduktorov Marshall acton krémovýReproduktory značky Marshall sú už klasikou, už dlhé roky sú reproduktory tejto značky využívané profesionálnymi hudobníkmi.  Preto sa nie je dôvod čudovať, že patria aj medzi najlepšie bluetooth reproduktory.

Ako na koncerte

Reproduktory Marshall využívajú profesionálni hudobníci na koncertoch. Reproduktor je  pekný „pracant“ a má jednu veľkú výhodu oproti svojim „veľkým bratom“ – Marshall Action je prenosný reproduktor. Pod zlatým logom Marshall ukrýva tento prenosný reproduktor riadnu silu – dokáže hrať až s hlasitosťou 103db. Uznajte, že takáto hlasitosť dokáže poriadne otriasť nejednou miestnosťou.

Objemnosť je výhoda

Tomuto prenosnému reproduktor predsa len niečo od jeho „veľkých bratov“ ostalo – masívne prevedenie. Ale, nikde predsa nie je napísané, že bluetooth reproduktor musí byť ľahko prenosný, nie? Jedno je isté, s váhou 3kg  vám tento bluetooth reproduktor len tak ľahko nikto neukradne.

Elegán za každých podmienok

Výrobca veľmi nešpekuloval a prenosný reproduktor je dostupný v dvoch farebných prevedeniach: čiernom alebo krémovom prevedení so zlatými prvkami. Precízne vyšperkovaný dizajn zapôsobí aj na tých najnáročnejších milovníkov elektroniky. Repráky na bluetooth značky Marshall sa jednoducho hodia do každej miestnosti.

Elegantný kancelársky bluetooth reproduktor marshall acton krémový

Test prenosných reproduktorov Marshall acton krémový

Aktuálna cena Marshall Acton v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Intuitívne ovládanie

Prenos hudby cez reproduktor je hračkou. Pripojiť reproduktor môžete bezdrôtovo cez Bluetooth 4.0 alebo cez klasický 3,5 mm jack. Nastavenia panelov Volume, Bass a Tremble zvládne každý, vďaka tomu bude prenosný reproduktor zvukovo na nerozoznanie od jeho „veľkých bratov“, ktorí žiaria na koncertoch.

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom Marshall Action:

Plusy
 • Luxusný retro dizajn
 • Kvalitný materiál
 • Silný zvuk, ktorý uspokojí každého fajnšmekra
Mínusy
 • prípadné dlhšie prenášanie 3kg reproduktora sa rovná návšteve posilňovne
 • žiadna zabudovaná batéria

 

Marshall STANMORE prenosný bluetooth reproduktor – krásny zvuk a dizajn vďaka vkusnému “retro” štýlu


Kožený marshall stanmoreHľadáte prenosný bluetooth reproduktor (reprák) s veľkou a kvalitnou reprodukciou zvuku? Pátrate však po niečom nevšednom, čo sa vymyká klasickému prenosnému reproduktoru?         V takomto prípade vsaďte na dizajn a prevedenie bluetooth reproduktora Marshall.

Kvalitný dizajn v retro štýle s mriežkou pre ešte lepšie potešenie

V porovnaní s predchádzajúcimi bezdrôtovými bluetooth reproduktormi tento typ mini reproduktora zaujme predovšetkým s dokonalým, do detailov spracovaným vzhľadom v retro štýle, ktorý je kombináciou súmerných tvarov a koženého obloženia s charakteristickou mriežkou v prednej časti, na ktorej vznešene dominuje zlatý nápis značky Marshall.

Kožené telo stojí tiež za pozornosť, keďže je rovnako neprehliadnuteľné a rovnako aj vhodne nastavené prvky na ovládanie reproduktora – tie zapadajú do celej koncepcie (spomenúť treba aj tlačidlo bluetooth, ktoré taktiež nechýba).

Značka Stanmore je zárukou kvalitného zvuku za každých okolností – v tichom aj hlučnom režime. Samozrejmosťou je čistý a vyvážený zvuk, kvalitné výšky a rázne (vysoké) basy.   Ak by ste náhodou o značke pochybovali, pri prvom použití zariadenia veľmi rýchlo pochopíte, že ste si správne vybrali a prečo je aj tento typ repráčikov (nielen) na mobil zaradený            do zoznamu 10 “NAJ” prenosných reproduktorov.

3 farebné prevedenia reproduktora

Všade tam, kde túžite mať po ruke kvalitnú a silnú reprodukciu zvuku z mobilu, tabletu, notebooku či iného zariadenia, Marshall Stanmore vás zaručene nesklame. Dostanete ho kúpiť v čiernom, krémovom a tiež aj v hnedom prevedení.

Prenosný reproduktor stanmore krémový

Kožený marshall stanmore

Reproduktor do kanclu marshall stanmore čierny

Aktuálna cena Marshall Stanmore v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

 

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom MARSHALL STANMORE:

Plusy
 • Vysoká kvalita zvuku (výšky, stredy, basy)
 • Vonkajší vzhľad (krásny retro dizajn)
 • Dokonalá reprodukcia zvuku (kvalitný a plný zvuk)
 • Bezproblémové spárovanie (s počítačom, mp3, tabletom, mobilom)
Mínusy
 • Vyššia cena
 • Chýba úchyt na ľahší prenos
 • Chýba wifi

SONY SRS-XB40 – malý stroboskop do vrecka s farebným osvetlením


Kvalitný reprak Sony SRS-XB40 červenýZnačka SONY ponúka prenosný bluetooth reproduktor SRS-XB40, ktorý má čo ponúknuť       pri každej príležitosti a kdekoľvek. Tento bezdrôtový prenosný reproduktor zaujme na prvý pohľad predovšetkým funkciou viacfarebného rádového osvetlenia, osvetlením reproduktorov a tiež aj blikajúcim stroboskopom. Funkcia v jednom tlačidle EXTRA BASS rovnako poteší každého nadšenca kvalitného stereo zvuku s dôrazom na vyššie basy a ozvučenie väčšej miestnosti (ak nechcete počúvať zvuk s funkciou EXTRA BASS vysoké basy, jednoducho stačí vypnúť tlačidlo s touto funkciou a basy sa vypnú).

Dlhá životnosť batérie garantuje používanie reproduktora 24 hodín a to aj v tých najrizikovejších podmienkach (vďaka certifikácii IXP5 je reproduktor vode odolný).

Zabavte sa s režimom Wireless Party Chain

Funkcia respektíve režim Wireless Party Chain umožňuje počúvať všetkým používateľom prenosného reproduktora tú istú pesničku. Takto je možné pripojiť až 10 bezdrôtových prenosných reproduktorov pomocou technológie Bluetooth. Okrem toho je možné zosúladiť hudbu s osvetlením, vďaka čomu sa všetci môžu zabávať v rovnakom tempe.

Pokiaľ využívate svoj smartfón často a chceli by ste ho využiť v rámci svojho voľného času ešte efektívnejšie čo sa týka zábavy, skúste s ním ovládať práve prenosný reproduktor SONY SRS-XB40. Je to veľmi jednoduché práve vďaka šikovnej aplikácii Fiestable, pomocou ktorej nastavíte okrem prehrávania hudby aj osvetlenie reproduktora a rozličné zvukové efekty.

Bezdrotový reproduktor Sony SRS-XB40 čierny

Kvalitný reprak Sony SRS-XB40 červený

Recenzia reproduktorov Sony SRS-XB40 modrý

Aktuálna cena Sony SRS-XB40 v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom SONY SRS-XB40:

Plusy
 • Vysoká výdrž batérie
 • Vyhotovenie a pevné telo
 • Rýchle pripojenie viacerých reproduktorov
 • Vysoké basy, mohutný zvuk
 • Svetlá a osvetlenie
Mínusy
 • Nabíjanie samostatným adaptérom
 • Chýba výstup na slúchadlá
 • S funkciou Extra Bass menej presný zvuk

MediaTech BOOMBOX BT MT3145 2v1 – veľa muziky za málo peňazí


Reprak na bluetooth mediatech boombox bt mt3145 čiernaPrenosný reproduktor MediaTech BOOMBOX BT MT3145 zaujme na prvý pohľad peknou drevenou kostrou a najmä svojou kompaktnosťou a účelnosťou, nakoľko figuruje jednak ako šikovný reproduktor (reprák) na bluetooth,  no zároveň je to aj praktický prehrávač hudby (FM rádio a prehrávač hudby z karty).

Tento prenosný reproduktor disponuje nabíjateľnou batériou cez USB port, ktorá umožňuje jeho plnohodnotné používanie na 6 hodín. Čo sa týka výkonu, ten je na úrovni 15 W. Možno si poviete, že to nie je veľa, no na oplátku dostanete skutočne dobrý a kvalitný stereo zvuk, ktorý v mnohých prípadoch prekvapí a zároveň aj postačí (nie vždy však musí). No na druhej strane je potrebné si uvedomiť, za akú cenu dostanete všetky uvádzané výhody bluetooth reprodukcie zvuku.

2v1 zaručene prekvapí každého …   

MediaTech BOOMBOX BT MT3145, to je šikovné FM rádio a bluetooth prenosný reproduktor v jednom zariadení. Tento mini reproduktor ponúka tiež možnosť prehrávania hudby z mikro SD karty, ktorú každý veľmi dobré pozná. Už sa vám teda nestane, že           z vášho reproduktora nezaznie práve tá pesnička či melódia, ktorá sa vám páči. Samozrejmosťou je Bluetooth rozhranie, pomocou ktorého dokážete spárovať reproduktor       so svojím šikovným telefónom či iným zariadením (nezabudlo sa ani na staršie zariadenia a na klasický vstup AUX).

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom MediaTech BOOMBOX BT MT3145:

Plusy
 • Prijateľná cena
 • Dobrý výkon za dobrú cenu
 • Ovládanie pomocou diaľkového ovládača
 • Držiak na prenos
Mínusy
 • Menšia anténa, zhoršený signál FM
 • Slabý dosah bluetooth
 • Lepší zvuk vo vnútri ako vonku
 • Celkovo slabší výkon

 

SONY SRS X11 – na zábavu a ako praktický pomocník

Mini bluetooth reproduktor sony srs c11 modrýSONY SRS X11 ďalší prenosný reproduktor z dielne svetovej značky SONY, na ktorý nepotrebujete žiadny kábel k pripojeniu, ani elektrickú energiu, čiže umožňuje bezdrôtový systém prenosu hudby. Zaujme tiež možnosťou využitia ako handsfree zariadenie do automobilu či kancelárie alebo kdekoľvek je to potrebné.

Tento reproduktor k mobilu alebo počítaču zaujme svojou dlhou výdržou až na 12 hodín s výkonom úctyhodných 10 W. Všetko je dané výbornou batériou s dostatočne veľkou kapacitou, ktorá poteší najmä v situáciách, kedy potrebujete veľa hudby a zábavy na dlhšiu dobu. Aj keď sa dostanete do štádia, že sa reproduktor náhle vybije, nie je žiadny problém si ho opätovne dobiť prostredníctvom dostupných USB portov alebo umožniť jeho prevádzku pomocou batérií.

Kvalitná stereo zostava kdekoľvek a kedykoľvek …

SONY SRS-X11 však zaujme aj niečím iným, ako len vyššie popísanými vlastnosťami bluetooth reproduktoru. V prípade potreby je možné s ním vytvoriť kvalitnú stereo zostava na hociktorom mieste za pomoci dvoch zhodných repráčikov na bluetooth.

Za pozornosť stojí aj možnosť režimu “mono”, pri ktorom bude vychádzať z každého prenosného repráčiku zhodnú hudbu. Zaiste vás nesklame či už niekde vonku v exteriéri ako aj v interiéri, keď potrebujete prehrať kvalitnejšie svoje video či hudbu z mobilného telefónu alebo z počítača.

Zariadenie podporuje NFC aj iPod, nemá čítačku kariet ani nepodporuje Wi-Fi (bezdrôtový internet).

Mini reproduktor sony srs c11 ružový

Prenosný reproduktor sony srs c11 čierny

Mini reproduktor sony srs c11 červený

Aktuálna cena Sony SRS-X11 v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom SONY SRS-X11:

Plusy
 • Kvalitný zvuk so zreteľom na veľkosť zariadenia
 • Vynikajúca výdrž batérie na 1 nabitie
 • Pekný celkový vzhľad zariadenia
 • Handsfree
 • Audio vstup
Mínusy
 • Cena
 • Nie je odolný voči vode

 

LAMAX Beat STREET ST-1 – obľúbený bezdrôtový reproduktor s rádiom v klasickom prevedení a s množstvom vstupov


Najlepší bluetooth reproduktor lamax beat street st 1Bezdrôtový reproduktor LAMAX Beat STREETST-1 dostane každého svojím moderným prevedením, kvalitným zvukom a množstvom vstupov, vďaka ktorým pripojíte k samotnému reproduktoru takmer každé zariadenie doma, vonku, na záhade či kdekoľvek (vrátane starších zariadení).

Čo sa týka spôsobu pripojenia, je možné k tomuto prenosnému stereo reproduktoru pripojiť zariadenia prostredníctvom klasického kábla (audio 3.5 mm) alebo modernejšieho USB kábla, rovnako cez “bluetooth” bezdrôtovo alebo tiež prostredníctvom mikroSD karty.

3v1 Klasické rádio, mp3 a power banka …

Tento reproduktor k mobilu, tabletu či notebooku je možné použiť tiež aj ako klasické FM rádio, ktoré má funkciu digitálneho (automatického) ladiča (tunera) všetkých dostupných rádiových staníc, s možnosťou zapamätania si poslednej hranej rádio stanice. Pokiaľ rádio už nie je zaujímavé, možno tento reproduktor použiť aj na prehrávanie hudby cez MP3 prehrávač (podpora formátov mp3, wav, wma).

Nemožno zabudnúť, že mini reproduktor má okrem iného aj funkciu “Power  banky” (to znamená že slúži aj ako externá batéria pre iné zariadenie ako je napríklad smartfón, notebook či tablet). Znamená to, že sa môže toto zariadenie používať a zároveň môže aj dobíjať iné zariadenia energiou.

Čo sa týka výkonu a výdrže tohto prenosného reproduktora, ponúka výkon 10 W (dva silné stereo reproduktory) až na 8 hodín na jedno nabitie reproduktora. Dostatočne dobrý výkon na pomerne dlhý čas, aby si každý naplno užil videá či pesničky v akomkoľvek mobilnom telefóne, notebooku či tablete. Všetko v úseku niekoľkých metrov od samotného reproduktora – v dosahu až 15 metrov.

Každá záhradná party, turistický výstup s rodinou či priateľmi alebo bežné počúvanie hudby     z mobilného telefónu či tabletu alebo celkom iná aktivita dostane vďaka tomuto bezdrôtovému reproduktoru tú pravú “šťavu”. Majte vždy so sebou kdekoľvek a kedykoľvek kvalitný zvuk a hudbu z videí či pesničiek.

Aktuálna cena LAMAX Street ST-1 v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Žiadny strach, že sa poškodí …

Netreba sa báť, že sa LAMAX Beat STREETST-1 prenosný reproduktor poškodí alebo znehodnotí. Nič ho len tak nezničí, keď reproduktor oblejete vodou alebo inou tekutinou, pretože je plne odolný voči striekajúcej vode a ďalším tekutinám a nečistotám, ktoré číhajú        na každom kroku nielen v exteriéri.

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom LAMAX Beat STREET ST-1:

Plusy
 • Kvalitný zvuk
 • Bluetooth a handsfree (zabudovaný mikrofón a reproduktor)
 • Powerbanka (externá batéria)
 • Ovládanie priamo na reproduktore
 • Zabudovaný MP3 prehrávač
 • Veľmi veľa vstupov a prepojení (USB, SD karta, Link, Bluray, rádio)
Mínusy
 • Chýbajúca kontrola stavu a nabíjania batérie reproduktora
 • Chýbajúci displej

 

LAMAX Beat SENTINEL SE-1 – zaujímavý svojím outdoorovým prevedením a multifunkčným vybavením


Reproduktory k mobilu lamax beat sentinel se 1LAMAX Beat SENTINEL SE-1  ponúka veľa muziky, využitia za veľmi prijateľnú cenu. Na prvý pohľad zaujme netypickým, ale za to veľmi odolným a silným gumeným prevedením      do exteriéru – vďaka tomu je odolný proti poliatiu tekutinou a voči prachu či iným nečistotám.

Silná výdrž batérie garantuje možnosť používania prenosného reproduktora neuveriteľných   20 hodín na jedno nabitie. Zaujímavosťou je, že ak sa repráčik nepoužíva dlhšie ako 10 minút, vypne sa kvôli šetreniu batérie.

Dostačujúci výkon s množstvom funkcií …

Dva reproduktory ponúkajú kvalitný stereo zvuk o výkone 10 W. Bezdrôtový prenosný reproduktor fungujúci na rozhraní Bluetooth s praktickou funkciou handsfree. Nemožno zabudnúť ani na slot na SD kartu, ktorú ocení každý milovník MP3 skladieb.

Aby nebolo toho málo, hudbu si môžete prehrávať aj z FM rádia, ktoré vyhľadá reproduktor automaticky.

Ešte niečo navyše …

Neviete nikdy nájsť ovládacie prvky na svojom reproduktore? LAMAX BEAT SENTINEL SE ich ponúka pekne zoradené na vrchnej časti reproduktora. Už viac nikdy nebudete musieť blúdiť svojou rukou vo vrecku, aby ste našli svoj telefón, keď budete chcieť zmeniť pesničku, hlasitosť či prijať hovor.

Tento prenosný reproduktor navyše ponúka praktické LED svetielko do tmy, ktoré oceníte predovšetkým v neskorých večerných hodinách (nielen) v exteriéri.

Aktuálna cena LAMAX Sentinel SE-1 v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vaše skúsenosti s prenosným reproduktorom LAMAX Beat SENTINEL SE-1:

Plusy
 • Dobre hrá aj vonku
 • Prijateľná cena
 • Kvalitný výkon za rozumnú cenu
 • Dlhá výdrž batérie
 • Netypický dizajn
 • Má veľmi veľa funkcií, ktoré aj využijete
 • Možnosť využiť aj v tme ako baterku vďaka zabudovanému svetlu
Mínusy
 • Slabá hlasitosť
 • Vyššia cena
 • Horšie ladenie rádiových staníc
 • Chýba ukazovateľ stavu batérie

 

 

Čo dodať na úplný záver nášho článku s názvom “Aký bluetooth reproduktor si vybrať?” Vsaďte na niektorú z najlepších bluetooth reproduktorov značiek JBL, SONY, MARSHALL, CREATIVE, MEDIA TECH, HARMAN alebo LAMAX, ktoré sme si predstavili v tomto článku. Všetky majú čo ponúknuť a isto nesklame ani jeden z nich. Pamätajte na to, že mať kvalitnú hudbu z mobilu, tabletu, počítača či iného prenosného zariadenia, bez dlhého zapájania káblov, kdekoľvek a na akomkoľvek mieste, je v súčasnosti úplnou samozrejmosťou a častokrát aj nutnosťou. Zabávajte sa aj vy inak a čo najlepšie ako doposiaľ s niektorým z mini bluetooth reproduktorov.

Redakcia10naj
 

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: